únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
JČL-K4: Soběslav
so 28.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel +17239102162
2 Pavel David -1744765154
3 František Schovanec +2616116130
4 Josef Pražan -156-116114
5 František Musil +3515124114
6 Vladimír Chaluš -2362599111
7 Josef Mareš +34563-108
8 Vladimír Neruda +133336297
9 Jan Vávrovský -36406094
10 Zdeněk Dufek -329178388
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 07471262116
2 Jiří Korbel 03841019102
3 Vladimír Chaluš 0820100799
4 Zdeněk Dufek 049090483
5 Jiří Kubiska 041163471
6 Pavel David 022857065
8 František Straka +224242162
7 Vladimír Neruda +219545362
9 Jan Vávrovský -231234260
10 Šárka Vondráčková -262548754
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
JČL-K4: Soběslav
so 28.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00

Home

JČL-V10-2017: Kolence (23.9.)

Dne 23.9.2017 se bude od 09:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Kolence - pohostinství U Pavla, pořadatel: Korecký). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-V10: Kolence
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Aleš Pokorný
Počátky
795126,40 Kč22,60 Kč124,40 Kč122,00 Kč16,80 Kč682,20 Kč32
2Vladimír Chaluš
Lišov
14012-1,20 Kč3-1,80 Kč19,40 Kč127,40 Kč154,00 Kč887,80 Kč31
3Pavel David
Jindřichův Hradec
505125,40 Kč2-1,20 Kč24,40 Kč2-8,00 Kč110,60 Kč831,20 Kč30
4Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14322-7,80 Kč114,40 Kč19,20 Kč22,60 Kč2-0,40 Kč818,00 Kč29
5Jan Kocna
Dolní Sytová
11,60 Kč13,00 Kč2-11,60 Kč2-0,60 Kč27,40 Kč8-0,20 Kč28
6Zdeněk Mareš
Božejov
2-8,40 Kč12,40 Kč2-8,20 Kč2-0,80 Kč19,60 Kč8-5,40 Kč27
7Jiří Pfaifr
Tábor
25,00 Kč124,20 Kč2-1,40 Kč224,40 Kč22,60 Kč954,80 Kč26
8Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
5443-9,60 Kč111,60 Kč3-9,20 Kč121,20 Kč118,00 Kč932,00 Kč25
9Josef Kozel
Nová Cerekev
115,00 Kč120,00 Kč3-21,60 Kč3-13,20 Kč128,60 Kč928,80 Kč24
10Jiří Kubiska
Černovice
1219213,80 Kč3-22,80 Kč134,40 Kč12,60 Kč2-2,00 Kč926,00 Kč23
11Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801117,40 Kč131,20 Kč23,00 Kč3-28,20 Kč20,00 Kč923,40 Kč22
12Josef Mareš
Tábor
7613-20,00 Kč2-5,80 Kč110,00 Kč210,60 Kč14,20 Kč9-1,00 Kč21
13Vladimír Neruda
Myslkovice
7632-0,20 Kč20,80 Kč13,00 Kč25,80 Kč2-14,00 Kč9-4,60 Kč20
14Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404110,20 Kč28,40 Kč3-6,00 Kč113,00 Kč3-5,20 Kč1020,40 Kč19
15Ladislav Němec
Častrov
77318,40 Kč3-10,40 Kč3-12,80 Kč16,40 Kč20,40 Kč10-8,00 Kč18
16Ladislav Susko
Tábor
5753-17,00 Kč116,20 Kč114,40 Kč3-12,60 Kč3-14,00 Kč11-13,00 Kč17
17Karel Heřmánek
Počátky
2-0,60 Kč2-4,80 Kč3-15,20 Kč16,80 Kč3-17,00 Kč11-30,80 Kč16
18Otakar Skala
České Budějovice
14533-28,00 Kč2-10,60 Kč116,60 Kč2-0,80 Kč3-10,20 Kč11-33,00 Kč15
19Václav Jirsa
Počátky
796122,80 Kč3-20,60 Kč3-33,00 Kč113,80 Kč3-18,40 Kč11-35,40 Kč14
20Michal Šolja
Bednáreček
3-1,40 Kč3-4,60 Kč2-0,20 Kč3-21,20 Kč17,60 Kč12-19,80 Kč13
21Jiří Šimánek
Božejov
212,60 Kč22,20 Kč3-13,20 Kč3-9,00 Kč3-14,60 Kč13-22,00 Kč12
22Štefan Segeč
Domanín
14033-12,20 Kč3-19,40 Kč27,20 Kč3-13,20 Kč2-2,40 Kč13-40,00 Kč11
23Roman Zikmund
České Budějovice
52273-7,20 Kč3-10,00 Kč26,00 Kč3-1,80 Kč3-4,20 Kč14-17,20 Kč10
24Vladimír Vacek
Božejov
3-9,60 Kč3-12,60 Kč3-1,20 Kč3-23,60 Kč3-38,00 Kč15-85,00 Kč9
25Karel Němec
Častrov
3-35,40 Kč3-12,40 Kč3-8,40 Kč3-23,60 Kč3-9,40 Kč15-89,20 Kč8
Začátek:
sobota 23.9.2017 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Kolence - pohostinství U Pavla (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)