březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 07239129176
2 Pavel David 0744799171
3 Josef Pražan 056-156134
4 František Schovanec 0616123134
5 František Musil 0515137121
6 Vladimír Chaluš 03625112117
7 Jan Vávrovský 064094111
8 Vladimír Neruda 0333386109
9 Josef Mareš 04563-108
10 Zdeněk Dufek 02917107100
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 04271589156
2 Jiří Korbel 04501162129
3 Vladimír Chaluš 0101969112
4 Šárka Vondráčková +2270934110
5 Zdeněk Dufek +23511101107
6 Jiří Kubiska -135295599
7 Pavel David -341894399
8 Jan Vávrovský +213159994
9 Ladislav Susko +243590486
10 Vladimír Neruda -236461586
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00

Stránka hráče

Karel Němec - 0

2011

Dvojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
33.7133,8513498,52---15-326,812030,47

Volený mariáš

Křížový mariáš

2012

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
32.12822,831249265---17-199,817723,76

Volený mariáš

Křížový mariáš

2013

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
28.15620,081213201---138,216920,08

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

2014

Volený mariáš + Turnaj mistrů

2015
2016

Volený mariáš + Turnaj mistrů

2017

Volený mariáš + Turnaj mistrů

2018

Volený mariáš

2019

Volený mariáš

.19.1
23.2
6.4
11.5
25.5
2.6
31.8
12.10
16.11
21.12
Body /ÚBPr.
35.2823-2920232525193446,56-215,24625,11

Jihočeská liga 2010

.LigaBVítězVB
19.Volený mariáš JČL122Josef Průša298

Jihočeská liga 2009

.LigaBVítězVB
45.Volený mariáš JČL41Zdeněk Janeček265

Jihočeská liga 2008

.LigaBVítězVB
33.Volený mariáš JČL83Zdeněk Janeček283

Jihočeská liga 2007

.LigaBVítězVB
23.Volený mariáš JČL98Pavel David241

Jihočeská liga 2006

.LigaBVítězVB
56.Volený mariáš JČL32Ladislav Němec253

Jihočeská liga 2005

.LigaBVítězVB
48.Volený mariáš JČL45Pavel David172

Jihočeská liga 2004

.LigaBVítězVB
101.Křížový mariáš JČL1Ladislav Susko184

Jihočeská liga 2003

.LigaBVítězVB
44.Volený mariáš JČL50František Slavík191

Jihočeská liga 2002

.LigaBVítězVB
45.Volený mariáš JČL44Jiří Plička191

Jihočeská liga 2001

.LigaBVítězVB
34.Volený mariáš JČL70Zdeněk Janeček242

Jihočeská liga 1999

.LigaBVítězVB
26.Volený mariáš JČL55Ladislav Němec186

Jihočeská liga 1998

.LigaBVítězVB
11.Volený mariáš JČL94Jiří David160

Jihočeská liga 1997

.LigaBVítězVB
36.Volený mariáš JČL39František Slavík178