říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT7: Borovany u Bernartic
so 17.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00
říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
EXT10: Mrač
so 03.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
PKLM8 2020: Praha
so 10.10. 11:00 - 17:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378234348
2 Jiří Korbel 011188255327
3 Jan Vávrovský 011141303304
4 Vladimír Neruda 09089240299
5 Vladimír Chaluš 07060267264
6 Jiří Kubiska 05980234256
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027581218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 013592627303
2 Vladimír Chaluš 010812349267
3 Zdeněk Dufek +210622400257
4 Jiří Korbel -112652271255
5 Josef Pražan -110402227240
6 Vladimír Neruda +29981770240
7 Jiří Kubiska -111982035234
8 Pavel David -19801752234
9 Ladislav Susko 011161627195
10 František Straka +18081721188
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT7: Borovany u Bernartic
so 17.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00
říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
EXT10: Mrač
so 03.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
PKLM8 2020: Praha
so 10.10. 11:00 - 17:00

Licitovaný míchaný

JČL-M1-2020: Jindřichův Hradec (12.1.)

Dne 12.1.2020 se od 13:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).

JČL-M2-2020: Svatkovice (9.2.)

Dne 9.2.2020 se od 13:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David).

JČL-M3-2020: Pelhřimov (8.3.)

Dne 8.3.2020 se od 13:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Pelhřimov - steakhouse Pod Věží, pořadatel: David).

JČL-M4-2020: Deštná (7.6.)

Dne 7.6.2020 se od 00:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David).

JČL-M5-2020: Záblatí u Lomnice (21.6.)

Dne 21.6.2020 se od 00:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Záblatí u Lomnice - restaurace Na Návsi, pořadatel: David).

JČL-M6-2020: Hadravova Rosička (5.7.)

Dne 5.7.2020 se od 13:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).

JČL-M7-2020: Jindřichův Hradec (13.9.)

Dne 13.9.2020 se od 13:00 konal 7. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).

JČL-M8-2020: Tábor (11.10.)

Dne 11.10.2020 se bude od 13:00 konat 8. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Na Brusírně, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M9-2020: Hořepník (25.10.)

Dne 25.10.2020 se bude od 13:00 konat 9. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hořepník - restaurace Na Radnici, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M10-2020: Deštná (8.11.)

Dne 8.11.2020 se bude od 13:00 konat 10. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!