leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk 0714113689
2 Jiří Kubiska 030962185
3 Zdeněk Dufek +359188771
4 Pavel David -125945370
5 František Straka 01330766
6 František Jedlička +311455662
7 Jiří Korbel -3-2755059
8 Jan Vávrovský +314343750
9 Ladislav Němec -2-716149
10 Josef Matějka +25328146
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
POLLM1: Pardubice
po 24.01. 17:30 - 23:30
KLLM1: Budislavice
út 25.01. 17:00 - 23:00
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00

Licitovaný nemíchaný

JČL-N9-2021: Jindřichův Hradec (5.9.)

Dne 5.9.2021 se od 13:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném nemíchaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).

JČL-N10-2021: Hadravova Rosička (3.10.)

Dne 3.10.2021 se od 13:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném nemíchaném mariáši (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).

JČL-N1-2020: Jindřichův Hradec (5.1.)

Dne 5.1.2020 se od 13:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).

JČL-N2-2020: Svatkovice (2.2.)

Dne 2.2.2020 se od 13:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David).

JČL-N3-2020: Pelhřimov (1.3.)

Dne 1.3.2020 se od 13:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Pelhřimov - steakhouse Pod Věží, pořadatel: David).

JČL-N4-2020: Deštná (31.5.)

Dne 31.5.2020 se od 00:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David).

JČL-N5-2020: Záblatí u Lomnice (14.6.)

Dne 14.6.2020 se od 00:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Záblatí u Lomnice - restaurace Na Návsi, pořadatel: David).

JČL-N6-2020: Hadravova Rosička (28.6.)

Dne 28.6.2020 se od 13:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).

JČL-N7-2020: Jindřichův Hradec (6.9.)

Dne 6.9.2020 se od 13:00 konal 7. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).

JČL-N8-2020: Tábor (3.10.)

Dne 3.10.2020 se od 13:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Na Brusírně, pořadatel: David).