duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 07239129176
2 Pavel David 0744799171
3 Josef Pražan 056-156134
4 František Schovanec 0616123134
5 František Musil 0515137121
6 Vladimír Chaluš 03625112117
7 Jan Vávrovský 064094111
8 Vladimír Neruda 0333386109
9 Josef Mareš 04563-108
10 Zdeněk Dufek 02917107100
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 04271589156
2 Jiří Korbel 04501162129
3 Vladimír Chaluš 0101969112
4 Šárka Vondráčková +2270934110
5 Zdeněk Dufek +23511101107
6 Jiří Kubiska -135295599
7 Pavel David -341894399
8 Jan Vávrovský +213159994
9 Ladislav Susko +243590486
10 Vladimír Neruda -236461586
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00

Licitovaný nemíchaný

JČL-N1-2020: Jindřichův Hradec (5.1.)

Dne 5.1.2020 se od 13:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).

JČL-N2-2020: Svatkovice (2.2.)

Dne 2.2.2020 se od 13:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David).

JČL-N3-2020: Pelhřimov (1.3.)

Dne 1.3.2020 se od 13:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Pelhřimov - steakhouse Pod Věží, pořadatel: David).

JČL-N4-2020: Záblatí u Lomnice (19.4.)

Dne 19.4.2020 se bude od 13:00 konat 4. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Záblatí u Lomnice - restaurace Na Návsi, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-N5-2020: Hadravova Rosička (3.5.)

Dne 3.5.2020 se bude od 13:00 konat 5. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-N6-2020: Deštná (31.5.)

Dne 31.5.2020 se bude od 13:00 konat 6. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-N7-2020: Jindřichův Hradec (6.9.)

Dne 6.9.2020 se bude od 13:00 konat 7. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-N8-2020: Tábor (4.10.)

Dne 4.10.2020 se bude od 13:00 konat 8. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Na Brusírně, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-N9-2020: Hořepník (18.10.)

Dne 18.10.2020 se bude od 13:00 konat 9. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hořepník - restaurace Na Radnici, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-N10-2020: Deštná (1.11.)

Dne 1.11.2020 se bude od 13:00 konat 10. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!