leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 032-5258
2 Josef Pražan 012-6042
3 Pavel David 017-4741
4 Jan Vávrovský 016-4137
5 Vladimír Chaluš 04-4527
6 Otakar Skala 013-2425
7 František Schovanec 021-624
8 Jiří Kubiska +17-2721
9 Vladimír Neruda -110-2121
10 František Musil 011-1720
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Korbel n121,832
2 Vladimír Vacek n141,430
3 Zdeněk Peťas n154,628
4 Václav Jirsa n14326
5 Michal Šolja n14024
6 Miloslav Anděl n13723
7 Aleš Houska n1-4,622
8 František Schovanec n112,621
9 Ladislav Němec n115,820
10 Jiří Šimánek n18,419
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan +242156760
2 Jiří Korbel +215941852
3 Pavel David +216148347
4 Vladimír Chaluš -336148645
5 Jan Vávrovský -324328141
6 Zdeněk Dufek 019041039
7 Jiří Kubiska +115832527
8 Otakar Skala +313414424
9 František Straka +35215422
10 Vladimír Neruda 06513421
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00

Volený mariáš

JČL-V1-2020: Horní Cerekev (4.1.)

Dne 4.1.2020 se od 09:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Horní Cerekev - Restaurace U Suchánků, pořadatel: Bečica).

JČL-V2-2020: Nová Cerekev (1.2.)

Dne 1.2.2020 se bude od 09:00 konat 2. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Nová Cerekev - úřad městyse, pořadatel: Kozel, Kubiska). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V3-2020: Veselá u Častrova (15.2.)

Dne 15.2.2020 se bude od 09:00 konat 3. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Veselá u Častrova - kulturní dům (předběžně finanční ceny), pořadatel: Pražan). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V4-2020: Kolence (21.3.)

Dne 21.3.2020 se bude od 09:00 konat 4. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Kolence - pohostinství U Pavla, pořadatel: Korecký). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V5-2020: Jindřichův Hradec (25.4.)

Dne 25.4.2020 se bude od 09:00 konat 5. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - restaurace Jiskra, pořadatel: Míka). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V6-2020: Božejov (13.6.)

Dne 13.6.2020 se bude od 09:00 konat 6. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Božejov - pohostinství, pořadatel: Šimánek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V7-2020: Domanín u Třeboně (20.6.)

Dne 20.6.2020 se bude od 09:00 konat 7. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Domanín u Třeboně - restaurace, pořadatel: Šírek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V8-2020: Počátky (5.9.)

Dne 5.9.2020 se bude od 09:00 konat 8. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Počátky - restaurace Na Sídlišti, pořadatel: Pokorný). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V9-2020: Veselí nad Lužnicí (21.11.)

Dne 21.11.2020 se bude od 09:00 konat 9. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - restaurace Arabela, pořadatel: Korbel). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V10-2020: Častrov (19.12.)

Dne 19.12.2020 se bude od 09:00 konat 10. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Častrov - kulturní dům, pořadatel: Němec). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!