květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
JČL-N6: Hadravova Rosička
ne 16.06. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Svatkovice
so 22.06. 09:00 - 15:00
květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
PLLM10-2019: Praha
ne 26.05. 00:00 - 06:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
PP6-2019: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6-2019: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 012064127248
2 Otakar Skala 08855156221
3 Jiří Kubiska 05863180211
4 Pavel David 06562153204
5 Vladimír Chaluš +196-198195
6 Jiří Korbel -16048154185
7 Zdeněk Dufek 04659139175
8 Vladimír Neruda 04363120166
9 Jan Mácha 03833128135
10 Bohumil Hrubeš 06910101130
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 04335,8120
2 Jan Kocna 04167,2101
3 Vladimír Chaluš +14122,296
4 Josef Hunger +14104,696
5 Otakar Skala -246988
6 Václav Jirsa 0490,886
7 Ladislav Němec +64129,282
8 Roman Zikmund +7431,275
9 Karel Heřmánek +144472
10 Josef Mareš +8448,270
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr 04346,298
2 Ladislav Kubíček 03372,675
3 Jan Vávrovský +14318,464
4 Vladimír Neruda +103121,663
5 Jiří Kubiska +84228,663
6 Pavel David -34301,862
7 Zdeněk Dufek +163319,859
8 Josef Mareš +44322,457
9 František Schovanec +6337,656
10 František Štych +9320,655
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka +14861898202
2 Vladimír Chaluš -1131833198
3 Šárka Vondráčková 07101762189
4 Jiří Kubiska 07291914180
5 Otakar Skala 03091100156
6 Jiří Korbel 06781297154
7 Pavel David +12591139153
8 Zdeněk Dufek +15071092139
9 Vladimír Čerňanský -25551429132
10 Jan Mácha +3358834128
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
JČL-N6: Hadravova Rosička
ne 16.06. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Svatkovice
so 22.06. 09:00 - 15:00
květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
PLLM10-2019: Praha
ne 26.05. 00:00 - 06:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
PP6-2019: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6-2019: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00

Home

JČL-K9-2012: Týn nad Vltavou (15.9.)

Dne 15.9.2012 se bude od 09:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Týn nad Vltavou - pohostinství Bohunice, pořadatel: Vávrovský). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-K9: Týn nad Vltavou
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Pavel David
Jindřichův Hradec
505000,00 Kč32
2Zbyněk Říha
Benešov
000,00 Kč31
3František Štych
Milevsko
000,00 Kč30
4Miroslav Rousek
Rosovice
000,00 Kč29
5Josef Mareš
Tábor
761000,00 Kč28
6Vlastislav Lankaš
Milevsko
000,00 Kč27
7Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432000,00 Kč26
8Václav Kotrouš
Milevsko
000,00 Kč25
9Jiří Kubiska
Černovice
1219000,00 Kč24
10Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801000,00 Kč23
11Ladislav Susko
Tábor
575000,00 Kč22
12Karel Obermajer
Mníšek pod Brdy
000,00 Kč21
13Jiří Majer
Lštění
782000,00 Kč20
14Miroslav Kalaš
Praha
000,00 Kč19
15Vladimír Neruda
Myslkovice
763000,00 Kč18
16Zdeněk Janeček
Jindřichův Hradec
000,00 Kč17
17Ludvík Kouba
Dvorce
769000,00 Kč16
18František Kočárek
Líšno
000,00 Kč15
19Jaromír Lang
Bechyně
784000,00 Kč14
20Benjamin Botka
Tábor
000,00 Kč13
21Václav Mikšovský
Milevsko
000,00 Kč12
22Zdeněk Šárovec
Tábor
000,00 Kč11
23Jaroslav Volenec
Nová Živohošť
000,00 Kč10
24Stanislav Vlk
Milevsko
1439000,00 Kč9
25Jiří Otta
Borotín
000,00 Kč8
26Josef Průša
Jičín
000,00 Kč7
27Ladislav Karda
Milevsko
000,00 Kč6
28Jiří Pfaifr
Tábor
000,00 Kč5
Začátek:
sobota 15.9.2012 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Týn nad Vltavou - pohostinství Bohunice (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)