únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
JČL-V1: Horní Cerekev
so 11.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Deštná
ne 12.02. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Nová Cerekev
so 25.02. 09:00 - 15:00
Major1: Losiná
so 25.02. 10:00 - 17:00
JČL3: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL3-2023: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Domanín u Třeboně
so 11.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: místo neurčeno
ne 12.03. 13:00 - 19:00
únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
JČL-V1: Horní Cerekev
so 11.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Deštná
ne 12.02. 13:00 - 19:00
PLLM3-2023: Praha
so 18.02. 13:00 - 19:00
PLLM3: Praha
so 18.02. 13:00 - 19:00
POLLM2: Pardubice
po 20.02. 17:30 - 23:30
JČL-K1: Nová Cerekev
so 25.02. 09:00 - 15:00
Major1: Losiná
so 25.02. 10:00 - 17:00
POLLM2-2023: Pardubice
po 27.02. 17:30 - 23:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 014889424449
2 Jiří Korbel 092128307374
3 Pavel David 079146292371
4 Jan Vávrovský 011490307358
5 Vladimír Neruda 0103139177331
6 Zdeněk Dufek 092109256329
7 Jiří Kubiska 057112255297
8 Ladislav Susko 011139229265
9 Ladislav Němec +2123-223235
10 František Musil 05174213232
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 05309148
2 Ladislav Němec 06228123
3 Jan Vávrovský +25174,4114
4 Vladimír Neruda -15131,2103
5 Vladimír Vacek -15133,893
6 Zdeněk Dufek +249692
7 Jiří Korbel -15-15,892
8 Pavel David +16-18,279
9 Michal Šolja -26-137,877
10 Jaroslav Hašek +15-5,465
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 08281177
2 Pavel David +28157,8146
3 Jiří Pfajfr 0882,4143
4 Ladislav Susko -27179,8139
5 Vladimír Neruda +28127,6139
6 Vladimír Šic -17107,8136
7 Jiří Korbel +18-56,2128
8 František Štych +3815,2125
9 Luboš Novotný +3820122
10 Slobodan Ristecki -45204,4114
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 0-10884042424
2 František Straka 01343466417
3 Jan Vávrovský +23032824307
4 Jiří Korbel -1-2702664307
5 Šárka Vondráčková -12572502303
6 Pavel David 05242291292
7 Stanislav Vlk 010122557260
8 Zdeněk Dufek 03212217256
9 Jiří Kubiska 03731898255
10 Ladislav Susko 0-2611730229
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
JČL-V1: Horní Cerekev
so 11.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Deštná
ne 12.02. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Nová Cerekev
so 25.02. 09:00 - 15:00
Major1: Losiná
so 25.02. 10:00 - 17:00
JČL3: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL3-2023: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Domanín u Třeboně
so 11.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: místo neurčeno
ne 12.03. 13:00 - 19:00
únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
JČL-V1: Horní Cerekev
so 11.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Deštná
ne 12.02. 13:00 - 19:00
PLLM3-2023: Praha
so 18.02. 13:00 - 19:00
PLLM3: Praha
so 18.02. 13:00 - 19:00
POLLM2: Pardubice
po 20.02. 17:30 - 23:30
JČL-K1: Nová Cerekev
so 25.02. 09:00 - 15:00
Major1: Losiná
so 25.02. 10:00 - 17:00
POLLM2-2023: Pardubice
po 27.02. 17:30 - 23:30

Home

JČL-K9-2012: Týn nad Vltavou (15.9.)

Dne 15.9.2012 se bude od 09:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Týn nad Vltavou - pohostinství Bohunice, pořadatel: Vávrovský). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-K9: Týn nad Vltavou
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Pavel David
Jindřichův Hradec
505000,00 Kč32
2Zbyněk Říha
Benešov
000,00 Kč31
3František Štych
Milevsko
000,00 Kč30
4Miroslav Rousek
Rosovice
000,00 Kč29
5Josef Mareš
Tábor
761000,00 Kč28
6Vlastislav Lankaš
Milevsko
000,00 Kč27
7Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432000,00 Kč26
8Václav Kotrouš
Milevsko
000,00 Kč25
9Jiří Kubiska
Černovice
1219000,00 Kč24
10Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801000,00 Kč23
11Ladislav Susko
Tábor
575000,00 Kč22
12Karel Obermajer
Mníšek pod Brdy
000,00 Kč21
13Jiří Majer
Lštění
782000,00 Kč20
14Miroslav Kalaš
Praha
000,00 Kč19
15Vladimír Neruda
Myslkovice
763000,00 Kč18
16Zdeněk Janeček
Jindřichův Hradec
000,00 Kč17
17Ludvík Kouba
Dvorce
769000,00 Kč16
18František Kočárek
Líšno
000,00 Kč15
19Jaromír Lang
Bechyně
784000,00 Kč14
20Benjamin Botka
Tábor
000,00 Kč13
21Václav Mikšovský
Milevsko
000,00 Kč12
22Zdeněk Šárovec
Tábor
000,00 Kč11
23Jaroslav Volenec
Nová Živohošť
000,00 Kč10
24Stanislav Vlk
Milevsko
1439000,00 Kč9
25Jiří Otta
Borotín
000,00 Kč8
26Josef Průša
Jičín
000,00 Kč7
27Ladislav Karda
Milevsko
000,00 Kč6
28Jiří Pfaifr
Tábor
000,00 Kč5
Začátek:
sobota 15.9.2012 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Týn nad Vltavou - pohostinství Bohunice (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)