listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378277370
2 Jiří Korbel 011188280339
3 Jan Vávrovský 011141342323
4 Vladimír Neruda 09089254306
5 Vladimír Chaluš 07060331296
6 Jiří Kubiska 05980264271
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027582218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 014962954342
2 Vladimír Chaluš 013392884331
3 Jiří Korbel 013222422280
4 Pavel David +111951963277
5 Jiří Kubiska +212822118264
6 Zdeněk Dufek -210622400257
7 Vladimír Neruda -110581851254
8 Josef Pražan 010402227240
9 Ladislav Susko 012511862239
10 Šárka Vondráčková 05161502216
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30

Home

JČL-V4-2017: Horní Cerekev (25.3.)

Horní Cerekev
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč34Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jiří Kubiska
Černovice
121914,20 Kč144,40 Kč126,40 Kč3-17,40 Kč123,40 Kč781,00 Kč32
2Josef Kozel
Nová Cerekev
2-9,20 Kč121,60 Kč124,00 Kč116,20 Kč217,20 Kč769,80 Kč31
2Ladislav Němec
Častrov
773130,80 Kč120,20 Kč2-7,60 Kč28,00 Kč118,40 Kč769,80 Kč31
4Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775115,20 Kč126,80 Kč214,40 Kč21,60 Kč14,20 Kč762,20 Kč29
5Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140421,20 Kč123,40 Kč18,80 Kč116,80 Kč21,00 Kč751,20 Kč28
6Jiří Šimánek
Božejov
2-0,60 Kč2-5,80 Kč13,60 Kč17,40 Kč112,20 Kč716,80 Kč27
7Vladimír Neruda
Myslkovice
763120,00 Kč211,20 Kč25,40 Kč23,40 Kč119,60 Kč859,60 Kč26
8Josef Pražan
Veselá u Častrova
614118,20 Kč25,20 Kč115,20 Kč21,00 Kč23,00 Kč842,60 Kč25
9Michal Šolja
Bednáreček
116,60 Kč2-5,80 Kč125,20 Kč117,00 Kč3-17,20 Kč835,80 Kč24
10Josef Hunger
Jindřichův Hradec
648120,80 Kč112,80 Kč3-1,60 Kč2-1,60 Kč11,60 Kč832,00 Kč23
11Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80113,00 Kč12,80 Kč20,40 Kč3-19,60 Kč124,00 Kč810,60 Kč22
12Aleš Pokorný
Počátky
795134,60 Kč3-7,00 Kč27,20 Kč14,00 Kč2-6,00 Kč932,80 Kč21
13Miroslav Bulíček
Senožaty
7683-13,40 Kč3-31,80 Kč16,00 Kč111,60 Kč12,60 Kč9-25,00 Kč20
14Roman Zikmund
České Budějovice
522729,20 Kč2-0,80 Kč3-13,40 Kč128,20 Kč210,40 Kč1033,60 Kč19
15Josef Mareš
Tábor
761123,20 Kč215,00 Kč3-33,60 Kč115,20 Kč3-9,00 Kč1010,80 Kč18
16Ladislav Susko
Tábor
57521,00 Kč16,20 Kč3-12,80 Kč112,40 Kč3-3,40 Kč103,40 Kč17
17Vladimír Vacek
Božejov
3-21,20 Kč111,40 Kč3-7,60 Kč2-3,80 Kč114,40 Kč10-6,80 Kč16
18Jaroslav2 Dvořák
Stonařov
3-27,40 Kč2-11,40 Kč21,20 Kč3-9,40 Kč148,00 Kč111,00 Kč15
19Jaroslav Strachota
Senožaty
3-4,20 Kč115,20 Kč2-0,40 Kč3-5,60 Kč2-7,40 Kč11-2,40 Kč14
20Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143225,00 Kč3-11,40 Kč2-1,40 Kč25,40 Kč2-3,20 Kč11-5,60 Kč13
21Jan Kocna
Dolní Sytová
28,80 Kč3-43,80 Kč12,00 Kč2-5,80 Kč3-2,40 Kč11-41,20 Kč12
22Pavel David
Jindřichův Hradec
50527,20 Kč3-31,40 Kč112,40 Kč3-16,20 Kč3-2,60 Kč12-30,60 Kč11
23Jiří Pfaifr
Tábor
3-25,40 Kč3-9,40 Kč2-0,80 Kč2-12,00 Kč20,80 Kč12-46,80 Kč10
24Otakar Skala
České Budějovice
14533-35,80 Kč3-19,40 Kč2-5,00 Kč121,20 Kč3-42,00 Kč12-81,00 Kč9
25Pavel Straka
Pelhřimov
14083-3,60 Kč3-12,00 Kč114,80 Kč3-8,60 Kč3-35,60 Kč13-45,00 Kč8
26František Schovanec
Jindřichův Hradec
7603-22,40 Kč28,00 Kč3-11,40 Kč3-17,20 Kč2-6,80 Kč13-49,80 Kč7
27Karel Heřmánek
Počátky
2-2,00 Kč25,00 Kč3-19,00 Kč3-20,40 Kč3-26,40 Kč13-62,80 Kč6
28Zdeněk Mareš
Božejov
2-7,40 Kč3-36,60 Kč3-39,80 Kč2-3,80 Kč3-12,20 Kč13-99,80 Kč5
29Karel Němec
Častrov
3-21,00 Kč3-2,00 Kč3-8,00 Kč3-5,80 Kč2-1,80 Kč14-38,60 Kč4
30Václav Jirsa
Počátky
7963-25,40 Kč2-0,60 Kč3-4,80 Kč3-22,20 Kč3-24,80 Kč14-77,80 Kč3