květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Svatkovice
ne 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-K5: Košice
so 24.06. 09:00 - 15:00
květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
POLLM5-2023: Pardubice
po 29.05. 17:30 - 23:30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 08551268270
2 Jiří Kubiska 03299199231
3 Jan Vávrovský 06080174227
4 František Musil 06754192217
5 Zdeněk Dufek 08325208212
6 Šárka Vondráčková +1-78229193
7 Pavel David -17925178193
8 Vladimír Neruda 0476696161
9 Miloslav Anděl 08373-156
10 Ladislav Susko 02553148152
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 0451,485
2 Zdeněk Dufek 0437,283
3 Miloslav Anděl 04100,683
4 Pavel David +3452,279
5 Jaroslav Hašek -13182,278
6 Václav Jirsa +347,468
7 František Musil +536467
8 Jan Vávrovský 049,660
9 František Schovanec -43-3,854
10 Michal Šolja +64-42,454
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 04171,4108
2 Jiří Kubiska +24128,699
3 Vladimír Šindelář +3454,294
4 Luboš Novotný +84152,481
5 Jan Vávrovský -24160,280
6 Šárka Vondráčková -4313478
7 František Štych +4497,277
8 Miloslav Anděl -34121,273
9 Jiří Pfajfr -2474,669
10 Jiří Vilímek +3394,668
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 0-2762551268
2 Šárka Vondráčková 06382071229
3 Zdeněk Dufek +12621618208
4 Jiří Kubiska +15291697199
5 Bohumil Hrubeš -23191836198
6 František Musil +1-71188192
7 Pavel David -13011170178
8 Ladislav Němec +29381635177
9 Jan Vávrovský -1-781329174
10 František Straka -1-2121101149
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Svatkovice
ne 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-K5: Košice
so 24.06. 09:00 - 15:00
květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
POLLM5-2023: Pardubice
po 29.05. 17:30 - 23:30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10

Home

JČL-K5-2011: Radětice u Bechyně (2.4.)

Dne 2.4.2011 se bude od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Radětice u Bechyně - pohostinství, pořadatel: Lang). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Fotogalerie

CELÁ TABULKA JČL-K5: Radětice u Bechyně
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Miroslav Rousek
Rosovice
11131752,60 Kč32
2Ivan Veselý
Rosovice
11133974,20 Kč31
3Jiří Majer
Lštění
78211142947,40 Kč30
4Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80123211945,00 Kč29
5Ivan Porubský
Tábor
77112213939,80 Kč28
6Benjamin Botka
Tábor
21213935,20 Kč27
7Václav Mikšovský
Milevsko
12132933,80 Kč26
8Ludvík Kouba
Dvorce
769231131022,00 Kč25
9Josef Mareš
Tábor
761412211013,40 Kč24
10Vladimír Neruda
Myslkovice
763223221116,80 Kč23
11Jaromír Lang
Bechyně
784133141241,20 Kč22
12Jiří Kubiska
Černovice
121941124122,20 Kč21
13Jan Mácha
Sezimovo Ústí
14323313212-5,40 Kč20
14Jiří Pfaifr
Tábor
2242212-6,20 Kč19
15Richard Rataj
Deštná
5364132212-22,00 Kč18
16Zdeněk Šárovec
Tábor
442121324,40 Kč17
17Jindřich Jůza
Tábor
42133136,60 Kč16
17Vlastislav Lankaš
Milevsko
34141136,60 Kč16
19Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
54433412134,20 Kč14
20Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
14043142313-10,00 Kč13
21Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14063441113-23,40 Kč12
22Ladislav Susko
Tábor
5754431113-23,60 Kč11
23Václav Kotrouš
Milevsko
2334113-32,80 Kč10
24Pavel David
Jindřichův Hradec
5051443214-1,80 Kč9
25Jaromír Švejda
Bechyně
3233314-8,60 Kč8
26Zdeněk Janeček
Jindřichův Hradec
4123414-13,00 Kč7
27František Musil
Pelhřimov
14072433214-22,20 Kč6
28Josef Krejčí
Horní Pěna
2344114-22,80 Kč5
29Zdeněk Toman
Mrač
1432414-34,60 Kč4
30František Štych
Milevsko
3334114-43,80 Kč3
31Karel Obermajer
Mníšek pod Brdy
3422415-19,20 Kč2
31František Schovanec
Jindřichův Hradec
7601244415-19,20 Kč2
33Pavel Straka
Pelhřimov
14082324415-21,00 Kč0
34Pavel Plucar
Praha
8974422416-51,20 Kč0
35Miroslav Studenovský
Tábor
3244417-31,00 Kč0
36Kamila Dneboská
Řepy
11464244317-55,40 Kč0
Začátek:
sobota 2.4.2011 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Radětice u Bechyně - pohostinství (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)