únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
KM-SČL 2020: Mněteš
so 22.02. 00:00 - 06:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 0742865135
2 Jiří Korbel 0727102130
3 Josef Pražan 056-116114
4 Vladimír Chaluš +3361599101
5 František Schovanec -1613116100
6 Jan Vávrovský -16406094
7 Zdeněk Dufek +129178388
8 František Musil +151222485
9 Vladimír Neruda -333206284
10 Josef Mareš 04532-77
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš n168,632
2 František Schovanec n143,831
3 Ladislav Susko n123,630
4 Luboš Novotný n122,829
5 Pavel David n164,428
6 František Štych n142,827
7 Jaroslava Zimmermanová n131,426
8 Josef Velich n12125
9 Jiří Pfajfr n126,824
10 Zdeněk Vlasák n132,223
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 07471262116
2 Jiří Korbel 03841019102
3 Vladimír Chaluš 0820100799
4 Zdeněk Dufek 049090483
5 Jiří Kubiska 041163471
6 Pavel David 022857065
8 František Straka +224242162
7 Vladimír Neruda +219545362
9 Jan Vávrovský -231234260
10 Šárka Vondráčková -262548754
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 08.03. 13:00 - 19:00
JČL-K3: Košetice
so 14.03. 09:00 - 15:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Kolence
so 21.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
KM-SČL 2020: Mněteš
so 22.02. 00:00 - 06:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00

Stránka hráče

František Musil - 1407

2011

Dvojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
19.8825,71014218,810---20-198,223022,25

Volený mariáš

Křížový mariáš

2012

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
10.6827,33911421,6101747,44928630,835618,89

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

2013

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
14.7722,1478124,7891468,89925249,230418,32

Volený mariáš

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

2014

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
9.14221,17129123,3881848,21030722,1441717,43

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

.25.1
1.3
19.4
17.5
6.9
28.9
18.10
25.10
6.12
20.12
Body /ÚBPr.
25.2325-12-211420254713,88-140,769123,38

Licitovaný mariáš

2015

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
12.9524,11015318,51010412,11030-417,635218,23

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2016

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
10.16018,641115515,78918313,71030-37249816,13

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2017

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
12.8922816617,61020711,210286,546216,57

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2018

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
9.9910,858819,14733312,1203244535411,59

Volený mariáš

.20.1
10.2
7.4
28.4
5.5
19.5
15.9
27.10
1.12
22.12
Body /ÚBPr.
22.328-3--4--729144,29910,8

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

.leden
únor
březen
duben
květen
červen
září
říjen
říjen
listopad
ÚSBBPr.
6.20/811/44/212/1418/213/1418/76/617/22/32023913339,15
2019

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
8.14413,13811824,11025610,4203850,239014,76

Volený mariáš

.19.1
23.2
6.4
11.5
25.5
2.6
31.8
12.10
16.11
21.12
Body /ÚBPr.
10.202510-9-22141432,8875,214413,13

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

.leden
únor
březen
březen
květen
červen
září
říjen
říjen
listopad
ÚSBBPr.
12.6/1410/1423/38/1410/1611/128/1017/105/46/1420146525610,75
2020

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
7.1118122111171324199,44212,75

Volený mariáš

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

.leden
únor
březen
duben
květen
květen
září
říjen
říjen
listopad
ÚSBBPr.
12.13/9-/--/--/--/--/--/--/--/--/-2821711