březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PKLM3 2020: Praha
ne 29.03. 11:00 - 19:00
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 07239129176
2 Pavel David 0744799171
3 Josef Pražan 056-156134
4 František Schovanec 0616123134
5 František Musil 0515137121
6 Vladimír Chaluš 03625112117
7 Jan Vávrovský 064094111
8 Vladimír Neruda 0333386109
9 Josef Mareš 04563-108
10 Zdeněk Dufek 02917107100
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 04271589156
2 Jiří Korbel 04501162129
3 Vladimír Chaluš 0101969112
4 Šárka Vondráčková +2270934110
5 Zdeněk Dufek +23511101107
6 Jiří Kubiska -135295599
7 Pavel David -341894399
8 Jan Vávrovský +213159994
9 Ladislav Susko +243590486
10 Vladimír Neruda -236461586
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PKLM3 2020: Praha
ne 29.03. 11:00 - 19:00
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00

Stránka hráče

Zdeněk Toman - 0

2011

Dvojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
15.10524,271117317,2711---2265,627820,77

Volený mariáš

Křížový mariáš

2012

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
25.8225,29713020,610---1737,621222,53

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

2013

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
25.11420,3397426,676---15-69,218822,87

Volený mariáš

Křížový mariáš

2014

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
31.142628718,56---8-67,1510120,38

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

.25.1
1.3
19.4
17.5
6.9
28.9
18.10
25.10
6.12
20.12
Body /ÚBPr.
26.25282528----2312,171,858718,5
2015

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
22.12419,7897015,54---1317,219418,46

Volený mariáš

Křížový mariáš

.24.1
7.2
29.3
18.4
23.5
5.9
26.9
17.10
5.12
19.12
Body /ÚBPr.
28.8---161325---11,532,67015,5
2016

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
26.8219,83612018,258---14-17,220218,93

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

2017

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
28.555,5210119,437---972,615616,33

Volený mariáš

Křížový mariáš

2018

Křížový mariáš

2019

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
36.2724359184---7-1788620,57

Volený mariáš

Křížový mariáš

Jihočeská liga 2010

.LigaBVítězVB
44.Volený mariáš JČL48Josef Průša298
26.Křížový mariáš JČL84Pavel David258
26.Mariášový dvojboj JČL132Pavel David493

Jihočeská liga 2009

.LigaBVítězVB
79.Volený mariáš JČL15Zdeněk Janeček265
19.Křížový mariáš JČL107Jaromír Lang234
25.Mariášový dvojboj JČL122Zdeněk Janeček425

Jihočeská liga 2008

.LigaBVítězVB
8.Křížový mariáš JČL160Zdeněk Janeček211

Jihočeská liga 2007

.LigaBVítězVB
45.Křížový mariáš JČL34Josef Krejčí204

Jihočeská liga 2006

.LigaBVítězVB
33.Křížový mariáš JČL66Ladislav Susko216

Jihočeská liga 2005

.LigaBVítězVB
77.Křížový mariáš JČL12Vladimír Neruda191

Jihočeská liga 2004

.LigaBVítězVB
53.Křížový mariáš JČL29Ladislav Susko184

Jihočeská liga 2003

.LigaBVítězVB
52.Křížový mariáš JČL31Jaromír Lang206