září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL-K5: Tábor
so 01.10. 09:00 - 15:00
JČL-N9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
JČL-M9: Záblatí u Lomnice
ne 09.10. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Hadravova Rosička
so 15.10. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Kolence
so 05.11. 09:00 - 15:00
JČL-N10: Hořepník
ne 06.11. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Košetice
so 12.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Hořepník
ne 13.11. 13:00 - 19:00
září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL-K5: Tábor
so 01.10. 09:00 - 15:00
JČL-N9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
PLLM7: Praha
so 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-M9: Záblatí u Lomnice
ne 09.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 10.10. 17:30 - 23:30
JČL-V5: Hadravova Rosička
so 15.10. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 08420380294
2 Jiří Korbel 07128260229
3 Jan Vávrovský 08026245229
4 Zdeněk Dufek 07443222228
5 Pavel David 04460209209
6 Vladimír Neruda 06256147192
7 Ladislav Susko 01179195188
8 Jiří Kubiska 03749202187
9 František Musil 03842187174
10 Ladislav Němec 079-182170
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš +23124,284
2 Jan Vávrovský +3350,880
3 Ladislav Němec -14101,279
4 Zdeněk Dufek -333274
5 Jiří Korbel +4361,471
6 Vladimír Vacek +43100,668
7 Vladimír Neruda -337262
8 Michal Šolja -24-55,261
9 Josef Mareš -13-41,851
10 Pavel Straka -321,446
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Ladislav Susko +33106,479
2 Josef Mareš +33111,475
3 Slobodan Ristecki -13133,674
4 Jiří Pfajfr -1374,263
5 Pavel David -4366,460
6 Miroslav Hurt 034259
7 Vladimír Šic +2324,859
8 Vladimír Neruda +2391,656
9 Jan Mácha +4338,252
10 Jiří Kubiska +4334,449
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 025874000380
2 František Straka 014982516315
3 Stanislav Vlk 016612557260
4 Jiří Korbel +110222336260
5 Jan Vávrovský -115272404245
6 Šárka Vondráčková +110271840227
7 Zdeněk Dufek -112111896222
8 Pavel David +210771472209
9 Jiří Kubiska 07801430202
10 František Jedlička -25401674196
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL-K5: Tábor
so 01.10. 09:00 - 15:00
JČL-N9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
JČL-M9: Záblatí u Lomnice
ne 09.10. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Hadravova Rosička
so 15.10. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Kolence
so 05.11. 09:00 - 15:00
JČL-N10: Hořepník
ne 06.11. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Košetice
so 12.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Hořepník
ne 13.11. 13:00 - 19:00
září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL-K5: Tábor
so 01.10. 09:00 - 15:00
JČL-N9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
PLLM7: Praha
so 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-M9: Záblatí u Lomnice
ne 09.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 10.10. 17:30 - 23:30
JČL-V5: Hadravova Rosička
so 15.10. 09:00 - 15:00

Home

JČL-V4-2012: Horní Pěna (21.4.)

Dne 21.4.2012 se bude od 09:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Horní Pěna - restaurace, pořadatel: Míka). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Fotogalerie

CELÁ TABULKA JČL-V4: Horní Pěna
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Jiří Kubiska
Černovice
12190675,00 Kč32
2Pavel David
Jindřichův Hradec
5050668,60 Kč31
3Ladislav Němec
Častrov
7730661,60 Kč30
4Josef Krejčí
Horní Pěna
0745,60 Kč29
5Jaroslav Schmied
Dolní Radouň
5380715,00 Kč28
6Ladislav Susko
Tábor
5750711,40 Kč27
7Milan Táborský
Olešná
12200850,40 Kč26
8Zdeněk Šárovec
Tábor
0843,40 Kč25
9Vladimír Vacek
Božejov
0837,20 Kč24
10Jaroslav Provázek
Častrov
0833,80 Kč23
11Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14060828,60 Kč22
12Jiří Šimánek
Božejov
0825,80 Kč21
13Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
54408-5,00 Kč20
14Karel Němec
Častrov
0939,40 Kč19
15Ludvík Kouba
Dvorce
7690935,20 Kč18
16Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404099,40 Kč17
17Miroslav Kalvas
X
09-1,20 Kč16
18Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
77501014,40 Kč15
19Vít Kubíček
Bednáreček
01013,80 Kč14
20Michal Šolja
Popelín
0106,60 Kč13
21Antonín Kupka
Milevsko
0104,20 Kč12
22Bohumil Vomastek
Tábor
764010-2,20 Kč11
23Pavel Straka
Pelhřimov
1408010-11,80 Kč10
24Vladimír Neruda
Myslkovice
763010-47,60 Kč9
25Miloslav Trešl
Tučapy
0117,80 Kč8
26Josef Kozel
Nová Cerekev
0111,80 Kč7
27Richard Rataj
Deštná
536011-0,60 Kč6
28Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432011-13,00 Kč5
29Josef Průša
Jičín
011-19,20 Kč4
30Josef Trkovský
Milevsko
011-19,40 Kč3
31Karel Heřmánek
Počátky
011-20,80 Kč2
32Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801011-34,20 Kč1
33Zdeněk Janeček
Jindřichův Hradec
011-38,20 Kč0
34Benjamin Botka
Tábor
011-41,00 Kč0
35Jiří Průša
Cikar
01213,40 Kč0
36Zdeněk Kučera
X
012-3,00 Kč0
37Jiří Pfaifr
Tábor
012-5,40 Kč0
38František Musil
Pelhřimov
1407012-40,40 Kč0
39František Schovanec
Jindřichův Hradec
760012-43,40 Kč0
40Josef Mareš
Tábor
761012-45,00 Kč0
41Jaroslav Hašek
Pelhřimov
1405013-23,40 Kč0
42Václav Šimpach
Proseč-Obořiště
013-45,00 Kč0
43Jindřich Kalvas
Horní Pěna
013-48,00 Kč0
44Jaroslav Povolný
Nová Včelnice
014-60,40 Kč0
45Zdeněk Toman
Mrač
014-74,20 Kč0
Začátek:
sobota 21.4.2012 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Horní Pěna - restaurace (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)