červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
so 13.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
ne 14.07. 10:00 - 16:00
PP7-2019: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7-2019: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 014490165317
2 Jiří Kubiska 010375222289
3 Otakar Skala 011058212274
4 Pavel David 012076153273
5 Vladimír Chaluš 0149-226262
6 Jiří Korbel 09272178253
7 Zdeněk Dufek 07259199231
8 Vladimír Neruda 06376131205
9 Ladislav Susko 04977129191
10 Ladislav Němec 0134-106187
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +26304,4152
2 Vladimír Chaluš 06191,2149
3 Jan Vávrovský -26267,8144
4 Ladislav Němec 06212,2134
5 Pavel David +35188,8120
6 Otakar Skala -1651110
7 Roman Zikmund 0637,4105
8 Václav Jirsa +16-7,8105
9 Jiří Kubiska +263,8103
10 Josef Hunger -4563,4100
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Ladislav Kubíček +14420,4104
2 Jiří Pfajfr -14346,298
3 Jan Vávrovský 05352,890
4 Josef Mareš +45348,882
5 Ladislav Susko +8313177
6 Vladimír Neruda -24124,276
7 Pavel David -15303,276
8 Jiří Kubiska -35216,675
9 František Schovanec 0434,873
10 Jiří Korbel +45370,472
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 02942030228
2 Vladimír Chaluš +1-652276226
3 Jiří Kubiska -17752156222
4 Otakar Skala +26081512212
5 Šárka Vondráčková -16981816209
6 Zdeněk Dufek -15691440199
7 Jiří Korbel 07501478178
8 Vladimír Čerňanský 03851670172
9 Jan Vávrovský 0-3121115165
10 Stanislav Vlk +4285958155
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
so 13.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
ne 14.07. 10:00 - 16:00
PP7-2019: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7-2019: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00

Licitovaný nemíchaný

JČL-N10-2018: Deštná (4.11.)

Dne 4.11.2018 se bude od 13:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N10: Deštná 4.11.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Otakar Skala
České Budějovice
145392100192211884102181101842943932
2František Musil
Pelhřimov
14074662108174798315501411913230
3Jiří Kubiska
Černovice
12199846144198394711106851913028
4Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
14043703711844212619121421633026
5Josef Matějka
Hořepník
1409828416620-50-5877841612824
6Richard Rataj
Deštná
5368458916654601290591492822
7František Jedlička
Milevsko
141918607815-1072621381321402820
8Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
53144105412973821453831362618
9Stanislav Vlk
Milevsko
14391052412918-145-9791291202516
10Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-1030-10335710716421-46107612414
11Vladimír Chaluš
Lišov
1401-6250-12616749016-46124782212
12Pavel David
Jindřichův Hradec
505-6723-44529649317-3887492210
13Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-12115-1062796614520-428139229
14Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754-221191015203510134154208
15Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143248247214-290-293192443177
16Michal Rataj
Deštná
136835245913-340-34212425156
17František Straka
Jindřichův Hradec
519-14680-664-1944259-165124-41135
18Vladimír Neruda
Myslkovice
763130138-5024-264-3724-13124
19Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775-253057-5229-235-7759-18123
20Ladislav Susko
Tábor
575-4866189-9324-691-14190-51102
21Jan Packa
Deštná
5325-1280-1281-190-196-1470-14771
Začátek:
neděle 4.11.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Deštná - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)