leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
JČL-V1: Horní Cerekev
so 11.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Deštná
ne 12.02. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Nová Cerekev
so 25.02. 09:00 - 15:00
Major1: Losiná
so 25.02. 10:00 - 17:00
JČL3-2023: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL3: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Domanín u Třeboně
so 11.03. 09:00 - 15:00
leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 014889424449
2 Jiří Korbel 092128307374
3 Pavel David 079146292371
4 Jan Vávrovský 011490307358
5 Vladimír Neruda 0103139177331
6 Zdeněk Dufek 092109256329
7 Jiří Kubiska 057112255297
8 Ladislav Susko 011139229265
9 Ladislav Němec +2123-223235
10 František Musil 05174213232
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 05309148
2 Ladislav Němec 06228123
3 Jan Vávrovský +25174,4114
4 Vladimír Neruda -15131,2103
5 Vladimír Vacek -15133,893
6 Zdeněk Dufek +249692
7 Jiří Korbel -15-15,892
8 Pavel David +16-18,279
9 Michal Šolja -26-137,877
10 Jaroslav Hašek +15-5,465
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 08281177
2 Pavel David +28157,8146
3 Jiří Pfajfr 0882,4143
4 Ladislav Susko -27179,8139
5 Vladimír Neruda +28127,6139
6 Vladimír Šic -17107,8136
7 Jiří Korbel +18-56,2128
8 František Štych +3815,2125
9 Luboš Novotný +3820122
10 Slobodan Ristecki -45204,4114
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 0-10884042424
2 František Straka 01343466417
3 Jan Vávrovský +23032824307
4 Jiří Korbel -1-2702664307
5 Šárka Vondráčková -12572502303
6 Pavel David 05242291292
7 Stanislav Vlk 010122557260
8 Zdeněk Dufek 03212217256
9 Jiří Kubiska 03731898255
10 Ladislav Susko 0-2611730229
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
JČL-V1: Horní Cerekev
so 11.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Deštná
ne 12.02. 13:00 - 19:00
JČL-K1: Nová Cerekev
so 25.02. 09:00 - 15:00
Major1: Losiná
so 25.02. 10:00 - 17:00
JČL3-2023: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL3: místo neurčeno
ne 05.03. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Domanín u Třeboně
so 11.03. 09:00 - 15:00
leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

Home

JČL-K4-2011: Tábor (5.3.)

Dne 5.3.2011 se bude od 09:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Tábor - Motorest Euro , pořadatel: Botka, PfaIfr). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

Fotogalerie

CELÁ TABULKA JČL-K4: Tábor
#JménoTým / MěstoKolaBodyPenízeJČL
1Ladislav Susko
Tábor
575000,00 Kč32
2Zdeněk Šárovec
Tábor
000,00 Kč31
3Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
544000,00 Kč30
4Jindřich Jůza
Tábor
000,00 Kč29
5Zdeněk Janeček
Jindřichův Hradec
000,00 Kč28
6František Musil
Pelhřimov
1407000,00 Kč27
7Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404000,00 Kč26
8Jaromír Lang
Bechyně
784000,00 Kč25
9Miroslav Studenovský
Tábor
000,00 Kč24
10Jaroslav Volenec
Nová Živohošť
000,00 Kč23
11Bohumil Vomastek
Tábor
764000,00 Kč22
12Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432000,00 Kč21
13Jaroslav Schmied
Dolní Radouň
538000,00 Kč20
14Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801000,00 Kč19
14Jan Kobližka
X
000,00 Kč19
16Josef Hunger
Jindřichův Hradec
648000,00 Kč17
17Zdeněk Toman
Mrač
000,00 Kč16
18Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406000,00 Kč15
19Josef Krejčí
Horní Pěna
000,00 Kč14
20Miroslav Kalaš
Praha
000,00 Kč13
21Pavel Straka
Pelhřimov
1408000,00 Kč12
22Jiří Babůrek
Planá nad Lužnicí
000,00 Kč11
23Ivan Porubský
Tábor
771000,00 Kč10
24Jiří Pfaifr
Tábor
000,00 Kč9
25Zbyněk Říha
Benešov
000,00 Kč8
26Vladimír Neruda
Myslkovice
763000,00 Kč7
27Jiří Kubiska
Černovice
1219000,00 Kč6
28Pavel David
Jindřichův Hradec
505000,00 Kč5
29Milan Táborský
Olešná
1220000,00 Kč4
30František Schovanec
Jindřichův Hradec
760000,00 Kč3
31František Pejša
Sedlčany
000,00 Kč2
32Josef Mareš
Tábor
761000,00 Kč1
33Václav Mikšovský
Milevsko
000,00 Kč0
34Josef Kotrba
Drhovice
000,00 Kč0
35Vlastislav Lankaš
Milevsko
000,00 Kč0
36Václav Kotrouš
Milevsko
000,00 Kč0
Začátek:
sobota 5.3.2011 9:00:00
Startovné:
170 Kč (v ceně je 20Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový křížový mariáš.
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tábor - Motorest Euro (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)