listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378277370
2 Jiří Korbel 011188280339
3 Jan Vávrovský 011141342323
4 Vladimír Neruda 09089254306
5 Vladimír Chaluš 07060331296
6 Jiří Kubiska 05980264271
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027582218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 014962954342
2 Vladimír Chaluš 013392884331
3 Jiří Korbel 013222422280
4 Pavel David +111951963277
5 Jiří Kubiska +212822118264
6 Zdeněk Dufek -210622400257
7 Vladimír Neruda -110581851254
8 Josef Pražan 010402227240
9 Ladislav Susko 012511862239
10 Šárka Vondráčková 05161502216
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10: Jindřichův Hradec
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9: Kolence
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT6: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
JČL-K+EXT10: Mrač
čt 31.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 12.12. 09:00 - 16:00
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30

Stránka hráče

Michal Šolja - 0

2013

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
24.16418,18114833,810---21-348,621225,62

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

2018

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
12.12017,61019510,679---199231514,32

Volený mariáš

.20.1
10.2
7.4
28.4
5.5
19.5
15.9
27.10
1.12
22.12
Body /ÚBPr.
17.13168252251424202939,5-178,612017,6

Křížový mariáš

.6.1
27.1
3.3
31.3
26.5
29.9
13.10
20.10
10.11
15.12
Body /ÚBPr.
3.116201227-437631,67270,619510,67
2015

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
13.19517,831215116,449---2132,234617,24

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

.24.1
7.2
29.3
18.4
23.5
5.9
26.9
17.10
5.12
19.12
Body /ÚBPr.
12.352515826-17122812,4460,215116,44
2012

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
37.12624,751218151---13-164,214424

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

2020

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
13.24515281---2392916,5

Volený mariáš

Křížový mariáš

2017

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
15.14520,091121814,8312---23-82,836317,35

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

2014

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
16.12922,251212920,210---22-218,3625821,32

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

2011

Volený mariáš

2019

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
18.10818,44910428,410---19-29621223,68

Volený mariáš

.19.1
23.2
6.4
11.5
25.5
2.6
31.8
12.10
16.11
21.12
Body /ÚBPr.
20.3130222111951522-39,56-17210818,44

Křížový mariáš

2016

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
17.14820,421216917,6411---23-205,831719,09

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů